Back To Top

O 4Media Creations

4Media Creations, po 10 latach zdobywania doświadczenia oraz wielu przemianach, dzisiaj jest w miejscu, które może uznać za nowy początek. Intensywna transformacja, która miała miejsce w 2020 roku, wpłynęła na ostateczny kształt naszej firmy i jej ofertę. Nasze rozwiązania i wsparcie kierujemy do klientów branży IT, lifestylowej, fashion, beauty, medycznej, gastronomicznej oraz hotelarskiej.

Do współpracy zapraszamy firmy, które potrzebują butikowej agencji, dla której będą naprawdę ważni. Oferujemy przygotowanie strategii marketingu zrównoważonego. Dziś wygrywa autentyczność i zaangażowanie, liczą się nie tylko trendy, ale również bieżącą sytuacją ekonomiczna, ekologiczną, a także w nastroje społeczne. Z nami zbudujesz zrównoważoną komunikację. Globalne problemy związane z pandemią, ekologią i kryzysem gospodarczym zmieniają w mgnieniu oka konsumenta. Dzisiaj przy wyborze produktu, kupujący kieruje się zrównoważonym rozwojem i to on będzie miał coraz większy wpływ na decyzje zakupowe!

Co robimy najlepiej?

SESJE ZDJĘCIOWE

Kompleksowa realizacja sesji fotograficznych (zdjęcia wizerunkowe, produktowe, food, portret, fashion, lifestyle) – od inspiracji, przez wybór miejsca i zebranie odpowiedniej ekipy po postprodukcję i retusz materiałów – estetycznie i z wyczuciem. 

BRANDING / DESIGN

Projektowanie elementów wizerunku marki, by jak najlepiej oddać jej DNA – od nazwy przez logo po dobór kolorystyki i wzorów, które są oryginalne, zapadające w pamięć i spójne z charakterem działalności. 

PRODUKCJA VIDEO

Profesjonalna produkcja i realizacja nagrań video (m.in. filmy prezentacyjne, spoty reklamowe, SHORT MOVIE) oraz postprodukcja – montaż, obróbka i retusz materiałów. Każdy projekt planujemy indywidualnie i realizujemy z dbałością o detale. 

SOCIAL MEDIA

Tworzenie tożsamości wizualnej we wszystkich mediach społecznościowych. Prowadzenie skutecznych działań – jak administrowanie profilami, obsługa komunikacji z obserwatorami – przekładających się na osiąganie zamierzonych celów związanych z rozwojem marki.