Back To Top

4mc team

Anna Zofia Powierża

Creative Director & Photographer

Fotografka i reżyserka. Innowatorka na rynku edukacyjnym dzieci i młodzieży. Pasjonuje się zrównoważonym rozwojem, innowacjami w startupach. Jej zdjęcia publikowane są w prestiżowych mediach, a krótkie metraże biją rekordy  popularności na YouTubie i Vevo, osiągając wielomilionowe zasięgi. Tworzyła kampanie dla  takich firm jak: Empik, Sephora, Universal, TVN, Sony, Lexus Polska, Intimina, Apart i wiele innych. Prywatnie i zawodowo – mama (i to już od ponad trzynastu lat). Morze zimą, kawa zawsze, najchętniej w samotności. Miłośniczka nowych technologii, które łączy ze pasją do zrównoważonego rozwoju, ekologii i minimalizmu w życiu codziennym.

Renata Ciężkowska

Designer & Postproduction

Graficzka, zajmuje się szeroko pojętym projektowaniem graficznym, projektuje UX i UI dla aplikacji oraz innowacji technologicznych. Jej domeną jest również profesjonalna obróbką zdjęć i postprodukcja video. Miłośniczka nowych technologii, które łączy z pasją do zrównoważonego rozwoju. Wiedza z zakresu finansów i rachunkowości pozwala jej łączyć artystyczną duszę z żelaznym pragmatyzmem. Wielbicielka górskich wypraw i leśnych spacerów.

Natalia Jeger

Project Menager & Retouch

Na codzień project managerka. Na swoim koncie ma prowadzenie wielu dużych projektów. Nadzoruje i prowadzi procesy produkcyjne i wydawnicze. Zawsze dba o dobrą organizację pracy biura i czuwa nad pękającym w szwach kalendarzem. Podobno posiada umiejętność bilokacji. Wielka fanka minimalistycznej estetyki, idealistka i marzycielka. Retucherka. Studentka fotografii i pasjonatka sztuki. Niezastąpiona w kryzysowych sytuacjach, zawsze pełna empatii i zrozumienia.

Jak pracujemy?