[vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”50px”][vc_column_text]

Profesjonalna sesja biznesowa, to jeden z najważniejszych atutów nie tylko organizacji, ale również niezwykle ważny aspekt marek osobistych. W czasach, gdy nasza aktywność w świecie online’owym wiedzie prym w pozyskiwaniu klientów oraz budowaniu wartości marki czy organizacji, zdjęcia stają się wyróżnikiem i kluczowym komunikatem. Działają one jako czynnik komfortu dla klientów. Zapewniają ich, że pracują z najlepszymi.

[/vc_column_text][vc_empty_space height=”24px”][vc_column_text]

Zastanawiasz się na co mają wpływają profesjonalne zdjęcia wizerunkowe?  Mają bezpośredni wpływ na odbiór Twojej firmy czy osoby – nie tylko przez klientów klientów, ale także pracowników, media, analityków, influencerów itp. 

[/vc_column_text][vc_empty_space height=”24px”][vc_column_text]

W czym Ci pomogą? W tym by stworzyć autentyczny, kompletny i oryginalny wizerunek Twojej firmy czy Twojej osoby.

[/vc_column_text][vc_empty_space height=”24px”][vc_column_text]

Zatem co to jest sesja biznesowa?

Sesja biznesowa, to sesja, która rządzi się specyficznymi ramami. W fotografii biznesowej ważna jest prostota i minimalizm. Miej ze sobą ubrania jednokolorowe, koszule, garnitury, marynarki. Bez zbędnych i krzykliwych dodatków. Warto jest również zaufać profesjonalistom w zakresie stylizacji i skorzystać z usług stylisty. Pomoże Ci on wybrać ubrania wydobywając Twoje atuty, jednocześnie będąc zgodnym z Twoimi oczekiwaniami i z Twoim charakterem. Nie zapominajmy również o makijażu. Makijażystka, która pracuje przy sesjach dobrze wie, jak wykonać makijaż biznesowy. Często, makijaż zrobiony we własnym zakresie, który na codzień pewnie się sprawdza, tak w obiektywie, nie do końca może dobrze wyglądać.

[/vc_column_text][vc_empty_space height=”24px”][vc_column_text]My przed sesją prosimy o jedno, pozytywne nastawienie. Wiemy, że bycie po drugiej stronie obiektywu, dla kogoś kto nie jest zawodowym modelem, jest bardzo trudne. Jednak prosimy o odrobinę zaufania, wiemy co robić 🙂 Ah i przede wszystkich, abyś dobrze się wyspała/wyspał przed sesją, a sukces mamy gwarantowany.[/vc_column_text][vc_empty_space height=”24px”][vc_column_text]

Gdzie możesz wykorzystać zdjęcia biznesowe?  

W materiałach PR, komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej, na firmowej stronie internetowej, w mediach społecznościowych, w prasie, w branżowych publikacjach, w Twoich materiałach marketingowych, na banerach firmowych, a także w cv, materiałach prasowych czy też w materiałach Twoich partnerów.

[/vc_column_text][vc_empty_space height=”24px”][vc_column_text]

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pomagamy przedsiębiorcom i liderom, a także startuperom przyciągnąć uwagę klientów online, aby mogli szybciej się rozwijać i byli postrzegani jako eksperci w swojej dziedzinie, nawet jeśli mają problemy z widocznością. Dzisiaj wszyscy wiemy, jak duży problem może stwarzać niewłaściwa komunikacja z klientami. Jesteśmy gotowi by pomóc Ci rozwiązać te problemy.

[/vc_column_text][vc_empty_space height=”24px”][vc_column_text]

Dzięki nowemu wizerunkowi:

[/vc_column_text][vc_empty_space height=”24px”][vc_column_text]

Potrzebna jest Ci sesja biznesowa, a może wizerunkowa? 

Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio tutaj, sesje wykonujemy głównie w naszym studio. [/vc_column_text][vc_empty_space height=”24px”][vc_column_text]

Let’s do it better. Together.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]